Danaa Pöç 1 kg
Danaa Pöç 1 kg
Danaa Pöç 1 kg

Danaa Pöç 1 kg

Fiyat : ₺89,00(KDV Dahil)

Kolajen deposu, şifa kaynağı! Haşlamalık Kemikli Et.

Özel ürün!

:

Bol miktar miktarda kolajen içeren danaa pöç, kolajen vucüdumuz için gençleşme kaynağıdır. Aynı zamanda kemiklerimiz için faydalı ve enerji deposudur. 

Şifa kaynağı olmasıyla bilinen Pöç iseğe göre güveç ya da haşlama olarak sunulur, tüm sinirlerinden ayrılarak hazırlanır ve paketlenerek sizlere sunulur. Kuyruk kemiğine sarılı olmasıyla etin en lezzettli ve şifalı kısımlarındandır. 

Öneri;

Pöçlerinizi sudan geçirip iyice yıkadıkdan sonra düdüklü tencerinize yerleştirin ve üzerine su ve tuz ekleyerek haşlayın. İsteğe göre patates ve havuç eklenebilir. Etleriniz piştikten sonra kalan suyunu bardaklara ayırıp dondurabilir ve bir sonra ki yemeğinize aynı lezzeti ve yüksek besin değerlerini katmış olursunuz. 

Budanaa özel tarif, happyfoods'un bizim için özel hazırladığı tiftik burger yapımı. İlikli pöç etinizi haşladıktam sonra sularını mutlaka bir sonra ki yemeklerinizde kullanmak için saklayın. Sonrasında etlerinizi kemiğinden ayırın ve ayrı bir tavada soğan karamalize edin ardından hamburger ekmeğinizin içine etinizi soğanınızı ve dileğinize göre sos ekleyerek servis edin katkısız hamburger etini evinizde yapmanın ve ayrıca ilikli kemiğinin faydalarından yararlanın. 

Afiyetle