Teslimat Bilgilendirmesi

Budanaa, siparişiniz onaylandıktan sonra Budanaa soğuk zincirini bozmadan ve ilk elden teslim anlayışıyla kendi araç ve personelleriyle teslimatını gerçekleştirmektedir. Adres ve telefon numarası eksikliği kaynaklı gecikmeler müşterinin sorumluluğundadır. Teslimat esnasında şefaf paket uygulamamız sayesinde ürünlerinizi kontrol ederek alınız. Hatalı ürün gönderiminde ürünleri teslim almayınız. Böyle bir durum yaşandığında budanaa.com.tr en geç ertesi iş gününde bu problemi kendisi düzeltip yeni paketlerinizi sizlere ulaştırır. 

Telimat süresi

Şu an sadece İstanbul içi teslimatı olan Budanaa en geç 5 iş günü içerisinde teslimatını gerçekleştirmek zorundadır. Tatil günleri siparişleri ilk iş gününden itibaren sayılmaya başlanacaktır. 

İade Koşulları

Soğuk zincir gıda ürünü olduğu için hiç açılmamış paketlerinizi 3 gün içerisinde dolabınızda tutmak şartı ile iade edebilirsiniz. 

Sipariş İptal

Verdiğiniz siparişi iptal etmek istediğinizde WhatsApp numaramıza yazıp dönüş alabilirsiniz. Ödenen ücret kredi kartınıza en geç 15-21 iş günü içerisinde bankanızca sizlere iade edilecektir, bu durum kendi bankalarınızın kararıdır.